HAKKIMIZDA

Firmamız 2014 yılındadan beri Fransa başta olmak üzere, Çeşitli Arupa ülkelerine ülkemizin en büyük değerlerinden olan gül ürünlerinin hammadde ihracatını yapmaktadır. Parfümeri ve kozmatik firmalarına gül yağı ve gül suyu tedariği gerçekleştirmektedir.

Üretip ihraç ettiğimiz ürünleri perakende satışını gerçekleştirmek için, oluşturduğumuz ALVİS AQUA markamız ile çiçeklerin mucizevi faydalarını içeren ürünlermizi beğeninize sunuyoruz. NEDEN ALVİS AQUA :
ALVİS AQUA ürünleri; Isparta'nın 1200 rakımlı Güneykent kasabasının bereketli topraklarında, nesillerdir aynı yöntemlerle yetiştirilen, geleneksel yöntemlerden taviz vermeden, Rosa Domestica gül çiçeklerinden üretilir. Hiç bir ürününde katkı ve kimyevi madde içermez. Doğanın sunduğu şekilde gülyağı içinden alınmadan sizlere ulaştırılır.

ÜRETİM :
Üretimde geleneksel yöntemlerden şaşmadan, bakır kazanlarda damıtma yöntemi kullanıyoruz.Yıl boyu özenle baktığımız bahçelerimizden senede bir defa  Mayıs - Haziran ayları arasında, gün doğmadan hasat yapılan çiçeklerimizi bekletmeden bakır kazanlarda kaynatıyor, daha sonra gül yağı alınmadan bekleme tanklarına alıyoruz.  Karanlık ve serin tutularak muhafaza edilen ürünlerimizi dolum yapıldıktan sonra sizlere ulaştrıyoruz.